Home Uncategorized “Hapi sytë o Adis, shiko prej kujtë në kë ke rënë”

“Hapi sytë o Adis, shiko prej kujtë në kë ke rënë”

Që kur konfirmoj lidhjen e saj me Adisin, për Fifin nuk ka të ndalur komentet negative.

Ajo duket se është lodhur nga kjo situatë, duke e bëre të reagoj në rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Në një gjendje të revoltuar Fifi ka publikuar disa nga komentet më të shpeshta të cilat i behën asaj dhe të dashurit të saj Adisit në rrjetet sociale, shkruan InfoKosova.

Ajo çka mori vëmendje ishte “Hapi sytë o Adis shiko prej kujtë në kë ke rënë”, duke iu referuar ish bashkëshortes se Adisit, Adola Dushi.

Kujtojmë se Adisi ka qenë i martuar me modelen bukuroshe Adrola Dushi me të cilën ka edhe një djalë të quajtur Troi./InfoKosova/

Shiko foton: