Home Uncategorized Fjolla Morina bëhet me veturë të firmës Porsche

Fjolla Morina bëhet me veturë të firmës Porsche

Fjolla Morina është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndanë me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.

Edhe pse ka kohë që nga viti 2020 që nuk ka lansuar projekt të ri muzikorë, ajo po e shijon jetën në forma të tjera duke pushuar dhe shëtitur në vende të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja Morina e tregon në shumë fotografi se është fanse e veturave luksoze dhe së fundi e zbuloi të ren e saj.

Nën shoqërinë e një mikeje Fjolla ka postuar video në InstaStory duke vozitur veturë të tipit “Porsche”.