Home Uncategorized Njihuni me nënën e Arta Bajramit, ajo është një zonjë e vërtetë

Njihuni me nënën e Arta Bajramit, ajo është një zonjë e vërtetë

Arta Bajrami vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

E angazhuar tej mase në karrierë si dhe në familje, duke mos i lënë anash asnjëherë të dashurit e saj.

Arta ka treguar se sa e lidhur është me të ëmën.

E ky imazh me e këtë mbishkrim që do të shihni, tregon më shumë se vet fjalët.

Shiko foton: