Home Uncategorized Me këtë pamje kaq se.xy shëtit Luana rrugëve të Milanos

Me këtë pamje kaq se.xy shëtit Luana rrugëve të Milanos

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca kohëve të fundit po diskutohet, e komentohet mjaft shumë, pas suksesit që tregoi me projektin e fundit.

“Thuaje”, ishte një nismë mjaft unike që ia dedikoi grave të keqtrajtuara në forma nga më të ndryshmet, shkruan Kosovarja.

Duket se kjo mund të jetë arsye se pse Luana i ka shpeshtuar edhe udhëtimet së fundmi.

Moderatorja e cila përflitet shumë për shkak të linjave të saj trupore, nuk hezitoi t’i vë në pah edhe këtë herë në fotot e fundit nga Milano, të ndara me ndjekësit e saj në Instagram, e që janë të shumtë.

Shiko fotot: