Home Uncategorized Elvana e provokon me të pasmet në skenë, ky është reagimi epik...

Elvana e provokon me të pasmet në skenë, ky është reagimi epik i Yllit

Elvana Gjata dhe Yll Limani nuk kanë nevojë për prezantim.

Karriera e tyre e suksesshme disa vjeçare i ka dhënë atyre “lluksin” e të qënurit on top, shkruan InfoKosova.

Dyshja kanë filluar mbrëmjet muzikore së bashku.

Një video e cila po qarkullon në Tiktok, gjatë performances Elvana e provokon më të pasme, derisa Ylli nuk përmbahet dhe bënë reagimin e papritur.

Kujtojmë, se “E di X Marre” ishte bashkëpunimi i vitit të kaluar në mes Elvanes dhe Yllit, bashkëpunim ky i cili u shëndrua në hit verorë./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh