Home Uncategorized Edona ka humbur shumë peshë, në këtë veshje ajo po duket ‘ashtë...

Edona ka humbur shumë peshë, në këtë veshje ajo po duket ‘ashtë e lëkur’!

Këngëtarja kosovare, Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Së fundmi ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur serioze.

E ajo që bie në sy është rënia në peshë e këngëtares.

Në këtë veshje ajo po duket ‘asht e lëkur’. /ORAinfo/