Home Uncategorized Nuk përmbahet Beatrix, del në publik pa jelek

Nuk përmbahet Beatrix, del në publik pa jelek

Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, është shumë e përfolur për lidhjen që kishte me Donald Veshajn, ajo tani është duke suksesin në karrierën e saj.

Së fundmi këngëtarja kosovare ka marrë disa çmime në “Netët e klipit shqiptar” ku tregoi edhe një herë se vlerësohet shumë zëri dhe dukja e saj.

E sot ajo ka publikuar një foto ku duket super atraktive.

Me fustan të hapur, ajo që merre vemendje është se Beatrix nuk ka veshur fare jelek.

Kaq atraktive nuk e kemi parë ish të dashurën e Donaldit. /ORAinfo/