Home Uncategorized Motra e saj është bërë gati për martesë, Adelina e publikon në...

Motra e saj është bërë gati për martesë, Adelina e publikon në këtë gjendje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.

Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për martesën e saj me një biznesmen nga Maqedonia e Veriut, i cili i ka kaluar të 50-tat.

Edhe pse në moshë, këngëtarja është e dashuruar kokë e këmbë në të.

Ajo këtë e ka dëshmuar në shumë postime ku është shfaqur në përqafim të burri të saj.

Përceç burrit, Adelina tregohet e kujdesshme shumë edhe ndaj motrës së saj, Dianës, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahë me motrën e saj.

Në këtë imazh edhe pse ato kanë dallim në moshë, po duken si binjake.

A pajtoheni…? /ORAinfo/