Home Uncategorized Eni Koçi poston foton e parë shtatzënë nga plazhi

Eni Koçi poston foton e parë shtatzënë nga plazhi

Eni Koçi duket se ka filluar pushimet e saj për këtë vit, pas vizitës tek motra e saj, Greta Koçi tani është radha për disa pushime në det.

Në këtë “story” që ka postuar në Instagram kemi zyrtarisht për herë të parë foton e saj me barkun e rrumbullakosur, që nuk duket shumë i madh.

Lajmin e shtatzënisë së saj ishim ne të Kryefjala.com që e bëmë publik të parët dhe cifti i këngëtarëve Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj e konfirmuan nëpërmjet klipit të këngës së tyre të re, “Ama”.

Në fund të videos këngëtarët na treguan se do të bëhen prindër të një vogëlusheje dhe ky lajm ishte tejet entuziast për ta.

Shiko videon:

Lojtës Videosh