Home Uncategorized Buzë pishinës dhe vetëm me jelek, Ariana shfaqet super tërheqëse në këtë...

Buzë pishinës dhe vetëm me jelek, Ariana shfaqet super tërheqëse në këtë pamje





Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse, buzë pishinës dhe vetëm me riçipeta, Ariana shfaqet super tërheqëse në këtë pamje. /ORAinfo/