Home Uncategorized Ja edhe çifti më i ri i showbizit? Këngëtarët shqiptarë shfaqen bashkë

Ja edhe çifti më i ri i showbizit? Këngëtarët shqiptarë shfaqen bashkë

Showbizit shqiptar mesa duket i është shtuar një çift i ri. Një foto e postuar së fundmi në rrjetet sociale, ka shtuar dyshimet se Luar dhe Sardi janë bashkë.

Ishte pikërisht këngëtarja që ka shkruan në Instagram “Veç i imi”. Gjithashtu, Sardi është shprehur njësoj.

Ndërkohë ndjekësit e kanë uruar çiftin, por asnjë nga dyshja nuk ka konfirmuar asgjë.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë thjesht për një bashkëpunim muzikor