Home Uncategorized Adelina apo Dafina? Ngjashmëria e artisteve në këto imazhe na habiti

Adelina apo Dafina? Ngjashmëria e artisteve në këto imazhe na habiti

Adelina Ismaili dhe Dafina Zeqiri janë dy nga artistet më të preferuara të publikut shqiptarë.

Dyshja shfaqen gjithmonë në formë të mirë dhe marrin vëmendje me stilin e veçantë që kanë në skenë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ngjashmëria e dyshes na ka “frikësuar”.

Të dyja zeshkane dhe me balluke, këngëtaret duken kaq në formë të mirë dhe elegante si gjithmonë.