Home Uncategorized Sara bën trupin si ‘peshk’ pas lindjes

Sara bën trupin si ‘peshk’ pas lindjes

Sara e Ledrit bom,.bardon prapë me fotografi.

Sara Hoxha vazhdon të jetë njëra prej influencierëve më të mira në rrjetet sociale.

Partnerja e Ledri Vulës po vazhdon të jetë aktive me foto në rrjetet sociale, teksa reperi kosovar është shumë aktiv nëpër koncerte.

E në fotot e fundit Sara prapë paraqitet me plot stil, ajo ka të veshur një fustan veror ku shfaq belin e saj dhe këmbët teksa si aksesorë ka të vënë syze dielli.

“Duke rritur krahët”, i ka komentuar ajo të dyja fotot, teksa pozon me stil dhe seksi para aparatit.

Ditë më parë Sara ka mahnitur me format e saj në bekine.