Home Uncategorized Afërdita vishet në rroba sportive dhe i tregon të pasmet

Afërdita vishet në rroba sportive dhe i tregon të pasmet

Afërdita Dreshaj po tregon format trupore.

Në videon e fundit që publikoi ajo shihet para pasqyre me rroba sportive.

E po ashtu duke kthyer edhe të pasmet për ti vënë në fokus.

Edhe pse pa grim ajo po duket kaq bukur./InfoKosova/

Shiko videon: