Home Uncategorized Harrojeni Taren fëmijë çapkëne, sot një zonjushë elegante

Harrojeni Taren fëmijë çapkëne, sot një zonjushë elegante

Tara Muharremi, për të gjithë e njohur si vajza e këngëtarit Blero dhe aktores së njohur Teuta Krasniqi, është bërë e famshme ende pa lindur.

Që kur Teuta bëri të ditur se ishte shtatëzëne, të gjithë u morren me këtë fakt dhe gjithçka rreth bebit bënte zhurmë.

Voglushja Tara u plasua në media që në foshnjëri dhe kohë pas kohë pas kohe e hasim edhe sot, kjo për faktin se prindërit e saj janë persona publik.

Tara tani është rreth 13 vjeç dhe ka ndryshuar mjaftë, e po duket si një zonjushë e vërtet./Kosovarja/