Home Uncategorized Sherr me shoqen në mes të lokalit, pamjet e Loredanës po bëjnë...

Sherr me shoqen në mes të lokalit, pamjet e Loredanës po bëjnë “xhiron” e rrjetit

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, reperja Loredana Zefi shihet në momente tensioni me një shoqen e saj.

Në video reperja shfaqet e acaruar dhe në një moment duket sikur do përplaset me vajzën në fjalë.

Pranë tyre ndodhen edhe persona të tjerë që nuk kanë ndërhyrë.

Nuk e dimë se sa serioze mund të ketë qenë situata mes tyre pasi nuk dihet arsyeja e kësaj mes tyre.