Home Uncategorized Engji shfaqet me fustan të shkurt, ekspozon gjoksin si kurrë me parë!

Engji shfaqet me fustan të shkurt, ekspozon gjoksin si kurrë me parë!

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë.

Në këtë pamje ajo nuk heziton të ekspozon pak gjoksin.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Shiko videot: