Home Uncategorized Festa Coqaj menxi s’priti me dal dielli, ja çka bënë

Festa Coqaj menxi s’priti me dal dielli, ja çka bënë

Moderatorja dhe blogerja e njohur Festa Qoqaj, ka arritur të rikthej është një here vëmendjen tek vetja e saj.

Përmes fotografive të ndryshme, ajo po vazhdon me postua për fansat e saj, shkruan InfoKosova.

Festa edhe gjatë sezonit dimëror gjithmonë kishte dëshirë të shihej e zveshur.

E si duket qefi iu bë, pas ngritjeve të temperaturave./InfoKosova/

Shiko foton: