Home Uncategorized “Më mungon” Beatrix publikon videon nga Big Brother

“Më mungon” Beatrix publikon videon nga Big Brother

Beatrix Ramosaj, ka publikuar një video në isntastory.

Ajo kishte ndarë momente të ndryshme pran dj Dagz, duke i thënë se i mungon dhe duke e cilësuar si vëlla, shkruan InfoKosova.

Kujtojmë se Beatrix kishte një raport mjaftë të mirë brenda shtëpisë me Dagzin, madje tha se “nëse del Dagzi dlo të dal dhe unë”, e që nuk e beri ashtu sic e tha pasi vazhdoj të qëndroj brenda shtëpisë./InfoKosova/