Home Uncategorized Skandali me femra në Dubai – Donaldi ironizon Beatrixin?

Skandali me femra në Dubai – Donaldi ironizon Beatrixin?

“Dubai Por,ta Po.t.ty” ka arritur që të bëhet top lajme i mediave.

Kjo pasi në video shihe vajza që morën vëmendje të botës.

Madje në një video që ka qarkulluar shihet një vajzë duke mbajtur gojën hapur teksa një sheik kryen jas.htë,.qitjen mbi g.ojën e saj dhe më pas ajo e l,ëp.inë në këmbim të një shume të majme parash.

Kjo ka bërë që shumë figura publikë të ironizojnë më persona që shkojnë atje.

E së fundi një gjë të tillë e ka bërë edhe Donaldi, i cili ka ironizuar me shkuarjën e Romeos.

“Sa kam qenë në Big Brother edhe ti ke shkuar në Dubai.

Sa e di unë i papunë ishe”, ka thënë ai.

Nga fansat kjo është marrë edhe si kunjë edhe për Trixën, por që aktori nuk ka përmendur emrin e saj.

shiko videon: