Home Uncategorized Barku nuk i duket fare, por nuk do ta besoni në cilin...

Barku nuk i duket fare, por nuk do ta besoni në cilin muaj të shtatzanis është Marigona

Para disa kohësh, boksieri Robin Krasniqi njoftoi se do bëhet baba.

Ai këtë e bëri të ditur në ditën e ditëlindjes së tij.

Ndërsa bashkëshortja e boksierit foli ekskluzivisht lidhur me marrëdhënien e saj me Robertin.

“Fatmirsisht pa mundime, dhe i falenderohna Zotit se kam pasur mundesin edhe me punu dhe nuk e kam pasur asnje komplikim, keshtu qe gjate 5 muajve ka shkuar shume, shume mire”, ka than Marigona ne diten e dasmes./InfoKosova/