Home Uncategorized Tash e gjithmonë, Rita tregon çfarë e ‘detyron’ Fidani të bëj

Tash e gjithmonë, Rita tregon çfarë e ‘detyron’ Fidani të bëj

Rita dhe Fidani janë një nga ciftet më të bukur të show biz-it.

Menjëherë si filluan këngën bashkë ata fituan zemrat e publikut.

Së fundmi Rita na ndarë një video në Insta Story me ndjekësit e saj.

Ajo tregon se Fidani po e lë ta pres tash e përgjithmonë./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh