Home Uncategorized Marigona Krasniqi poston fotografitë e veçanta në vellot përrallore

Marigona Krasniqi poston fotografitë e veçanta në vellot përrallore

Para disa ditësh çifti Robin dhe Marigona Krasniqi u martuan.

Mes shumë fytyrash të njohura të estradës dyshja organizuan një event madhështor.

Por, ajo që po merë vëmendje ende nga momentet e veçanta të asaj nate është paraqitja e modeles shqiptare si nuse.

Kjo pasi ajo u shfaq në jo një por disa fustane të bardha ku ajo dukej unike dhe po merë vëmendje në rrjetet sociale.