Home Uncategorized Kida tejet tërheqëse në imazhin e fundit

Kida tejet tërheqëse në imazhin e fundit

Kida është prej këngëtareve më të dashura dhe sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Kohën e fundit Kida po shfaq imazhe me ngjyra pranverore, me ç’rast po duket për mrekulli.

Me një set ngjyrë të gjelbër dhe qizme të verdha ajo duket mjaft atraktike.

Kujtomë se Kida pak ditë më parë solli duetin T’du me Ledri Vula, ku po dëgjohet dhe komentohet mjaftë shumë.