Home Uncategorized Fjolla Morina: Paraja nuk mund të blejë lumturinë, por është më mirë...

Fjolla Morina: Paraja nuk mund të blejë lumturinë, por është më mirë të qash në Mercedes S Class se sa në biçikletë

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, gjatë ditëve të fundit ka qenë një emër shumë i diskutuar në shtypin rozë.

Artistja po vazhdon të tërheq vëmendje me shkrimet e postimet që bën në Instagram.

Zeshkania së fundmi ka pozuar para një veture të tipit Mercedes dhe ka bërë një përshkrim interesant.

“Paraja nuk mund të blejë lumturinë, por është më mirë të qash në Mercedes S Class se sa në një biçikletë”, ka shkruar ajo.

Ajo në anën tjetër nuk ka zbuluar nëse ka blerë një makinë luksoze, por që duket në formë të mahnitshme në veshje më sportive.

Pavarësisht gjithë këtyre, Fjolla viteve të fundit ka qenë më pak aktive në muzikë.