Home Uncategorized Derisa reja e Shyhretes dhe Remzies festonin bajramin me familje, reja e...

Derisa reja e Shyhretes dhe Remzies festonin bajramin me familje, reja e Gilit provokon me këtë foto

Reja e Gilit njihet si një nuse moderne krahasuar me Learten e Shyhretes dhe Gëzimen e Remzies.

Herolina nuk është nga ato nuset tradicionale që vishen dhe presin mysafir për festen e bajramit, shkruan InfoKosova.

Ajo gjatë ditës së bajramit kishte publikuar një fotografi teksa shihet mjaftë provokative.

Megjithatë Herolina duket mjaftë e zjarrtë./InfoKosova/

Shiko foton: