Home Uncategorized Çfarë po bëjnë Fifi dhe Elita bashkë?

Çfarë po bëjnë Fifi dhe Elita bashkë?

Së fundi Elita ka bërë një postim të ri

Moderatorja po bënte shoping në qytet u takua më këngëtaren e njohur Fifin.

Teksa po bëjnë shoping dyshja nuk ngurojnë të ndajnë batuta me njëra-tjetrën.

Së a po planifikojne ndonje projekt bashkë nuk e bën të ditur, por na lan të kuptojmë se janë mike të mira./InfoKosova/