Home Uncategorized Arjola Demiri shkëlqen në fotot e fundit, kjo ngjyrë i shkon shumë...

Arjola Demiri shkëlqen në fotot e fundit, kjo ngjyrë i shkon shumë asaj

Aktorja Arjola Demiri është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ajo ndan imazhe të ndryshme për fansat.

Bukuroshja nga Tropoja numëron mbi 300 mijë ndjekës në faqen e saj zyrtare në Instagram ku merë vëmendje me fotografitë nga përditshmëria dhe projektet.

Edhe këtë herë ajo ka marë vëmendje derisa është shfaqur e lumtur në pozat e reja.

Veshur në të gjelbër aktorja dukej në formë mjaft të mirë derisa pranoi mijëra komente pozitive dhe pëlqime.