Home Uncategorized A ka operacione plastike Xhensila Myrtezaj? Pasi ti shihni këto foto të...

A ka operacione plastike Xhensila Myrtezaj? Pasi ti shihni këto foto të këngëtares do të mendoni dy her

Është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të momentit.

Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezaj.

Xhensilën përpos talentit e karakterizon edhe bukuria dhe sharmi që ka e cilsuar nga të gjithë madje edhe nga vet ajo si krejtësisht natyrale.

Por në fotot më poshtë të bëra vite më parë këngëtarja po duket krejtësisht ndryshe./InfoKosova/