Home Uncategorized Pas binjakëve vjen një tjetër lajm nga Genta Ismaili

Pas binjakëve vjen një tjetër lajm nga Genta Ismaili

Pak muaj pasi solli në jetë binjakët e saj, Genta Ismaili ka nisur punën për projekte të reja muzikore.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video nga studio duke zbuluar se po sjellë një këngë e re për publikun shqiptar.

Këngëtarja nuk ka dashur të japë shumë detaje por mesa duket tani do t’i rikthehet fuqishëm muzikës.

Kujtojmë që ajo dhe partneri i saj Usta janë tashmë prindër të një djali dhe një vajze.