Home Uncategorized Në vitin 2016 Laureta Maqedonci përflitej si shkaktare e ndarjes mes Norës...

Në vitin 2016 Laureta Maqedonci përflitej si shkaktare e ndarjes mes Norës e Robertit

Modelja Laureta Maqedonci ishte përfolur shumë në portalet e ndryshme të vendit.

U tha se ajo ishte shkaktarja e krizës së supozuar mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

Ajo ka qëndruar e heshtur, derisa përmes një reagimi kishte përgenjeshtruar raportimet që qarkullonin.

Ndryshe, bukuroshja ka qenë për një kohë në lidhje me të dashurin e dikurshëm të Dafina Zeqirit, Krenarin.