Home Uncategorized Majlinda Zeka feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Majlinda Zeka feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Majlinda Zeka konsiderohet si njëra nga modelet më të suksesshme në Kosovë.

Fokusi kryesor i mediave dhe fansave shumë herë bie tek jeta e saj personale.

Ndërsa sot për modelen sot është një ditë e veçantë, pasi ajo feston ditëlindjen e saj të 28-të.

Urime të shumta mori Majlinda nga miqtë dhe fansat që disa prej tyre i publikoi në InstaStory.

Ndryshe kujtojmë se modelja u bë e njohur për publikun pas lidhjes me rep-artistin Majk. /Lajmi/