Home Uncategorized U tha së është shtatzënë për herë të parë, si duket Eni...

U tha së është shtatzënë për herë të parë, si duket Eni po e konfirmon lajmin me këtë veshje

Eni Koci prej vitesh është e lidhur me Genc Prelvukajn.

Dyshën e karakterizon një lidhje e fortë dhe një dashuri e pastër.

Së fundi nëpër mediat rozë ka carkulluar lajmi së Eni dhe Genci janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ndonse asnjëri nga ta nuk reagoi lidhur me këtë lajm, Eni është ajo që së fundi ka ndarë një imazh teksa shihet e veshur më një duks të gjerë duke u siguruar të mos tregoj as pak nga barku ‘ndoshta i rrumbullakët’./InfoKosova/