Home Uncategorized Sarah sjell foton e ëmbël me motrën që i ngjan kaq shumë

Sarah sjell foton e ëmbël me motrën që i ngjan kaq shumë

Sarah Berisha është blogere dhe sigurisht që është aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan shumë momente nga jeta e saj private me ndjekësit.

Së fundmi publikoi një foto me motrën e saj Ditea.

Kaq të ngjashme janë apo ju duket dhe juve?/InfoKosova/