Home Uncategorized Ish “Miss Kosova” Albina Hashani i sfidon vajzat e reja

Ish “Miss Kosova” Albina Hashani i sfidon vajzat e reja

Disa femra janë si vera e kuqe, me kalimin e viteve bëhen më të mira.

A është ky rasti i ish “Miss Kosoves”, sot dizenjatores së njohur te modës, Albina Hashani?

Albina ka vite që është tërhequr nga bota e spektaklit dhe modës dhe është mjaftë e përqendruar në anën e saj profesionale.

Siç dihet, Albina Hashani për një kohë është marrë edhe me muzikë, madje ka këngë të realizuara me videoklipe.