Home Uncategorized Sara pozon nga anash të pasmet në fokus

Sara pozon nga anash të pasmet në fokus

Sara Hoxha është ndër blogeret më të suksësshmë ne vend.

Ajo u bë e njohur për publikun disa vite më parë kur zyrtarizoi lidhjen me reperim e njohur Ledri Vula.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Vëmendje mori së fundi me një fotografi të postuar në instastory ku shfaqet mjaft provokative dhe me stil e në sy bien të pasmet e tonifikuara./InfoKosova/