Home Uncategorized Labi ishte moderator i dasmës, por Qëndresa e mori gjithë vëmendjen me...

Labi ishte moderator i dasmës, por Qëndresa e mori gjithë vëmendjen me këtë veshje

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ata mbrëmë ishin pjesëmarrës në dasmën e bokserit kosovar, Haxhi Krasniqi.

Labi ishte moderator i dasmës, ndërsa vëmendjen e mori gruaja e tij, Qëndresa.

E veshur me fustan të shkurt e me stil, Qëndresa ka shkëlqyer në këtë dasmë. /ORAinfo/