Home Uncategorized Harroni nuset tjera të estradës, gruaja e Goldit paska shkëlqyer në dasmën...

Harroni nuset tjera të estradës, gruaja e Goldit paska shkëlqyer në dasmën e Robinit

Në dasmën e boksierit Robin Krasniqit me modelen Marigona u panë shumë fytyra publike.

Këngëtar, moderator dhe aktor u shfaqen me bashkëshortet e tyre të rregulluara deri në detaje.

Edhe Goldi postoi një foto të ëmbël me Erimren me mbishkrimin ”Me gruen”.

Derisa Ermira paska shkëlqyer edhe pse e veshur thjeshtë ajo duket mahnitëse./InfoKosova/