Home Uncategorized Beniada dhe ëmbëlsia e saj, kaq bukur duket në imazhin e fundit

Beniada dhe ëmbëlsia e saj, kaq bukur duket në imazhin e fundit

Beniada është shumë aktive në rrjetet sociale sidomos pas daljes së saj nga Big Brother VIP.

Gjatë qëndrimit në shtëpi ajo fitoi një audiencë të madhe.

E pas daljes, modelja ka vendosur të qëndrojë në Shqipëri.

Ajo është kaq e ëmbël dhe në secilin postim na e transmeton energjinë e mirë që e karakterizon./InfoKosova/