Home Uncategorized Rinës në këto veshje sportive po i vizatohet pjesa intime

Rinës në këto veshje sportive po i vizatohet pjesa intime

Ajo është ndër këngëtaret më të pëlqyera në shoëbizin shqiptar.

Reperja nga Istogu Rina Balaj njihet për stilin e saj unik.

Krahas karrierës artistike muzikore, ajo komentohet shumë për pozat që bën dhe fotografitë që poston.

Së fundi ajo ka sjellur një imazh nga fitnesi ku shihet e veshur me rroba sportive teksa vëmendjen merr veshja që po ja vizaton komplet pjesën intime./InfoKosova/

Lojtës Videosh