Home Uncategorized Mevlani, sërish shumë i afërt me këngëtaren e njohur

Mevlani, sërish shumë i afërt me këngëtaren e njohur

Ish konkurrenti i “Për’puthen” Mevlan Shaba po qëndron në vëmendje të medieve rozë.

Javë më parë ai u shfaq në një fotografi të përbashkët me këngëtarën Albulena Ukajt.

Kjo mjaftoi që të dyshohet sa i përket një kënge mes dyshes por, dy këngëtarët nuk po i ndahen njëri tjetrit dhe në një fotografi të fundit, ata shihen edhe më të afërt, duke pozuar si çift.

E ndërlidhur me këtë nuk dihet se çka po ndodh mes dyshes vetëm projekt muzikor apo më shumë./Blic/