Home Uncategorized Kaq bukur është dukur Fjolla në dasmën e Robinit e Marigones

Kaq bukur është dukur Fjolla në dasmën e Robinit e Marigones

Mbrëmë u martuan Robin Krasniqi dhe Marigona.

Në dasmën madhështore sigurisht kishte shumë të ftuar VIP.

Prej tyre ishte edhe bashkëshortja e Alban Mehmetit, Fjolla.

Ajo ka mahnitur me dukejn duke u shfaqur super elegante./InfoKosova/