Home Uncategorized Foto mesnate, Fjolla Morina del pa të brendshme!

Foto mesnate, Fjolla Morina del pa të brendshme!

Këngëtarja, Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Pozat e saja provokuese në imazhe bëjnë që të tërheqin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur mjaft provokuese dhe duke shfaqur linjat trupore.

E veshur me nje bluz të shkurt dhe të hapur, Fjolla zbulon se s’ka fare të brendshme.

Kaq provokuese Fjollen e kemi parë shpesh, sidomos pas ndarjes nga burri i saj biznesmeni, Fisnik Syla.

Ndryshe Fjolla para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 36-të singel, ku organizoi një ndenje madhështore, e ku këngëtarja u shfaq super joshëse duke lënë të pranishmit me gojë hapur. /ORA

Shiko foton: