Home Uncategorized Era Istrefi ‘provokon’ ndjekësit me këtë postim

Era Istrefi ‘provokon’ ndjekësit me këtë postim

Pas suksesit ndërkombëtar që kënga ”Bonbon” pati, këngëtarja Era Istrefi ju rikthye muzikës me një tjetër projekt muzikor.

Kënga me titullin “Bebe” e cila u publikua pak kohë më parë u prit mjaft mirë nga fansat e Erës duke u bërë virale në Tik-Tok.

Nga ana tjetër këngëtarja ka qenë gjithmonë aktive dhe në rrjete sociale, duke ndarë me të gjithë çdo projekt muzikor.

Së fundi ajo ka postuar në llogarinë e saj në instagram disa foto ekstravagante ku shihet e veshur me një palë mbathje të bardha të markës së njohur Balenciaga, geta rrjetë dhe një bluzë të shkurtër.

Shiko foton: