Home Uncategorized Ariana publikon pamje nga shtëpia luksoze në Brezovicë

Ariana publikon pamje nga shtëpia luksoze në Brezovicë

Ermal Fejzullahu dhe Ariana sjellin herë pas herë pamje nga shtëpia në Brezovicë.

Së fundmi ishte Ariana që tregoi ambientin luksoz brenda shtëpisë.

Madje ajo publikoi edhe një video duke pastruar para shtëpise.

Të dy njihen për jetën e shtrenjtë me pushime të shpeshta e luksoze./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh