Home Uncategorized Afërdita Paqarada nuk i ndjen vitet, shfaqet atraktive si vajzë e re

Afërdita Paqarada nuk i ndjen vitet, shfaqet atraktive si vajzë e re

Ish miss-i Afërdita Paqarada po mahnit me format e trupit e bukurinë.

Ajo po vjen me poza si të ishte vajzë e re.

Veshur në fustan të zi të shkurtëtr e të ngushtë ajo duket super atraktive.

Shikoni foton dhe binduni sa bukur duket./InfoKosova/