Home Uncategorized Ryva e zonja edhe në gatim, ja çfarë flije ka përgatitur

Ryva e zonja edhe në gatim, ja çfarë flije ka përgatitur

Ryva Kajatazi, vazhdon të jetë emër i përfolur në mediat rozë.

Ajo është një këngëtare që është shumë aktive në ahengje familjare, veçanërisht në dasma.

Ani pse ende nuk ka nisur mirë sezoni, Ryva po thuajse në çdo vikend ka qenë e pranishme në mbrëmje të ndryshme.

Përveç jetës profesionale, ajo i kushton vëmendje edhe jetës personale.

Ryva është një nënë shumë e përkushtuar dhe vazhdimisht kujdeset për dy fëmijët e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar pamje duke pjekë flija, nga imazhet që ka sjell, flija e Ryvës po duket kaq e shishme. /ORAinfo/