Home Uncategorized Rita Ora tregon aftësitë në vallëzim teksa pastron dhëmbët

Rita Ora tregon aftësitë në vallëzim teksa pastron dhëmbët

Rita Ora tregoi anën e saj gazmore teksa kërcente rreth banjës së saj ndërsa pastronte dhëmbët në një TikTok të postuar të mërkurën (4 maj), këngëtarja, 31-vjeçe, u argëtua nga tingujt viral të Louis Theroux që u ripërpunuar nga Duke & Jones.

Duke e ndarë postimin me 2.1 milionë ndjekës në platformë, ajo dukej në formë mahnitëse, në klip, Rita thjesht filloi duke pastruar dhëmbët e saj, përpara se të dëgjonte Louis të fillonte interpretimin e tij të “My Money Don’t Jiggle, Jiggle, It Folds”.

Më pas, këngëtarja e “Let You Love Me” u zhvendos tek audio, me furçë dhëmbësh ende në dorë, duke treguar lëvizjet e saj zbavitëse.

Rita dukej se argëtohej duke lëvizur rreth audios, e cila është përdorur në rreth një milion video të TikTok, duke përfshirë të famshëm të tjerë si yjet e Riverdale, Lili Reinhart, Camila Mendes dhe Madelaine Petsch.