Home Uncategorized Reagon ashpër Kejvina Kthella pas “thashethemeve” të lekëve në Dubai

Reagon ashpër Kejvina Kthella pas “thashethemeve” të lekëve në Dubai

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, komentohet për çdo lëvizje.

Vëmendje merr jeta e saj tejet luksoze, si dhe paraqitjet firmato.

E për këtë fakt ajo ka marrë kritika të ndryshme nga fansat, gjithashtu po komentohet edhe në mediat online.

Tani ajo ka vendosur t’i kër.cënoj të gjitha portalet që përdorin emrin e saj për lajme të rreme.

Më poshtë reagimi i plotë./Indeksonline/