Home Uncategorized Kaq bukur po duket Arbnora Ademi teksa pozon afër veturës superluksoze

Kaq bukur po duket Arbnora Ademi teksa pozon afër veturës superluksoze

Arbnora Ademaj duket se i ka vënë punët në terezi.

Pas suksesit që arriti në kinematografinë turke, bukuroshja pejane po “chillit” në Kosovë.

Ngjyra e portokalltë sot ishte e përzgjedhura e Norës për të dielën.

E veshur shtrenjtë dhe e rehatuar në një veturë Bentley të shtrenjtë, Nora ka relaksuar fansat me këtë dukje./Indeksonline/